štvrtok 5. marca 2020

Vlasové TONIKUM proti VYPADÁVANIU vlasov | DiXi

Ahojte, krásky!
Po dlhšej článkovej odmlke sa Vám opäť hlásim! Musím sa priznať, že ma začiatok letného semestra celkom kvalitne zmietol a chvíľku mi trvalo vytvoriť si systém, s ktorým by som sa dokázala venovať všetkým mojim aktivitám. Viete, tri dni v týždni byť v škole od 9 do 6 plus moje hodinové dochádzanie - ostala som celkom demotivovaná...Ale o tom inokedy, pretože dnes som sa Vám neprišla sťažovať (len trošičku, ale už som s tým skončila, sľubujem :). Teraz som tu, aby som Vám odporučila ďalší skvelý produkt, ktorý si dúfam zamilujete rovnako ako ja.


Arvit vlasové tonikum proti vypadávaniu vlasov v ampulkách pomáha bojovať proti vypadávaniu vlasov. prípravok je určený pre všetky typy vlasov, vhodný aj pre vlasy so sklonom k masteniu.
Vlastnosti: vyživuje, hydratuje, posilňuje.
Účinné zložky: extrakt z vňate Žihľavy dvojdomej, extrakt z koreňa Lopúcha väčšieho, provitamín B5 (D-Panthenol), hydratačná prísada phytantriol, vitamín F a kofeín.
Intenzívna kúra: aplikujte prípravok denne v priebehu dvoch týždňov
Udržiavacia kúra: aplikujte prípravok 2-3krát týždenne. (z obalu výrobku)
Značku DiXi mám už niekoľko rokov zafixovanú v spojení s ich žihľavovým šampónom, ktorý si mnoho ľudí chválilo na rast vlasov. Mne moju korunu krásy príliš vysušoval a celkovo sa mi nepáčil efekt ani stav, v akom moje vlasy po osušení ostali. Každopádne, keď ma kamarátka nabádala (veľká vďaka Majka :) na skúšku DiXi vlasového tonika, povedala som si, že tie necelé štyri eurá predsa obetujem a uvidím, možno sa mi zapáči. A veru že sa zapáčil!
Jedno balenie obsahuje 6 ampuliek po 10ml, odlamovací kryt a aplikátor. Podľa návodu zo zadnej strany by ste spočiatku mali používať dennodenne, potom udržiavať efekt 2-3 krát do týždňa, ja som sa však rozhodla aplikovať prípravok vždy po umytí vlasov, čo vychádzalo na každý druhý, tretí deň. Používala som ho na uterákom osušené vlasy a následne upravila vlasy ako zvyčajne. Nezaznamenala som žiadne rýchle mastenie vlasov, tvorenie lupín ani nič podobné.
S vypadávaním vlasov bojujem už cez 2 roky (so slepým črevom odišla asi aj chuť mojich vlasov držať sa na hlave :D) a hoc vidím za tú dobu veľké zlepšenie, stále to nie je úplne tak, ako by som si to predstavovala. Od tohto tonika som úprimne neočakávala nič výrazné, avšak ostala som veľmi prekvapená! Už po spotrebovaní jedného balenia bol viditeľný rozdiel nie len čo sa týka obmedzenia vypadávania, ale aj zlepšenia kvality vlasov. Celkovo sú pramienky pozdvihnuté a vytvárajú objemnejší look.
Zo všetkých produktov sľubujúcich boj s vypadávaním vlasov (a že som ich rozhodne nevyskúšala málo) ma tento oslovil úplne najviac. Samozrejme, že táto problematika má zväčša hlbší korienok a ak ho neobjavíte, žiadna kúra z drogérie Vás nespasí - avšak keď podchytíte primárny dôvod vypadávania (odporúčam návštevu lekára) a pridáte k stanovenej liečbe toto DiXi tonikum, pevne verím, že vyhráte tento síce nie život ohrozujúci, ale vcelku nepríjemný problém uberajúci statočný kus sebavedomia. Držím Vám palce 
Majte ešte krásny zvyšok dňa! 

Nezabudnite sledovať môj blog pomocou svojej emailovej adresy (kolónka Sleduj môj blog) a takisto ma príďte navštíviť aj na Instagram Laura Máthe 

Predchádzajúci článok: SPOTREBOVANÉ | Časť štvrtá - 10 recenzií!

24 komentárov:

 1. Ja by som nejaké vlasové tonikum zrovna potrebovala :-) ☃❄❅

  Blog de la Licorne * Instagram * We♥It

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tak dúfam, že ak vyskúšaš toto tonikum, bude ti vyhovovať :)
   Ďakujem za komentár ♡

   Odstrániť
 2. O podobném produktu jsem ještě neslyšela, ale hodně mě to zaujalo. Mám hodně jemné vlasy a mám pocit, že nějaká vzpruha by se jim opravdu hodila. :) díky za tip

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Určite by som to vyskúšala, mne veľmi pomohlo :)
   Ďakujem za komentár ♡

   Odstrániť
 3. Recenze mne docela zaujala, nějaký přípravek na podporu kvality vlasů bych využila. Díky za tip

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Rado sa stalo a dúfam, že pomôže :)
   Ďakujem za komentár ♡

   Odstrániť
 4. Ten kopřivový šampon, jak v článku vzpomínáš, používá můj taťka stále. Ampulky vidím poprvé a dost mě zaujaly.
  Povídání nejen o kosmetice

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja som o nich tiež predtým nepočula, dostala som sa k nim až na odporúčanie kamarátky :)
   Ďakujem za komentár ♡

   Odstrániť
 5. Ahoj,
  toto je článek přímo pro mě, taky mě trápí padání vlasů. Tonikum mě zaujalo a mrknu se po něm v drogerii.
  Hanka z blogu ciculka.cz

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tak dúfam, že ti pomôže rovnako skvelo ako mne :) Držím prsty! :)
   Ďakujem za komentár ♡

   Odstrániť
 6. Koukám, jaké má Dixi produkty! Já ji zaregistrovala snad naposledy jako malá a tak doslova zírám :-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Keby mi o nich kamarátka nepovedala, tiež netuším, že takéto niečo tiež ponúkajú :)
   Ďakujem za komentár ♡

   Odstrániť
 7. Zajímavé, jediné co na vlasy používám kromě přírodního šamponu, je občasná maska :D A docela mi to vyhovuje, vlasy mám zdravé. Ale je dobré vědět, co všechno existuje :)

  www.az-budu-velka.blog.cz

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tak dúfam, že ti zdravé vlasy vydržia čo najdlhšie a tieto produkty nebudeš potrebovať :)
   Ďakujem za komentár ♡

   Odstrániť
 8. Ja už mesiac používam vlasové hnojivo (padali mi vlasy) a asi skrachujem pri toľkom zastrihávaní dĺžky u kaderníčky :D

  Dievča z kaviarne

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Aj na to vlasové hnojivo som už počula chválu, tak dúfam, že pomôže :)
   Ďakujem za komentár ♡

   Odstrániť
 9. Já bych potřebovala něco, co by spíš zařídilo, aby mi vlasy konečně rostly :D :/ žádný přípravek mi nikdy nijak extra nepomohl, a to ani ty drahé, co doporučují kadeřnice :/ asi se prostě musím smířit s tím, že budu mít vlasy krátké. I mi celkem vypadávají, ale naštěstí nic strašného :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Počula som, že na rast vlasov je dobrý žihľavový šampón tiež od DiXi (aj keď mne úplne nesadol, ale mnoho ľudí naňho nedá dopustiť) :)
   Ďakujem za komentár ♡

   Odstrániť
 10. Dixi som kedysi používala aj ja, bola to taká červená vodička proti vypadávaniu vlasov, a tiež bola skvelá. :) Značka má v tomto smere kvalitné produkty!

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. To je pravda, ich produkty stoja máličko a sú skvelé! :)
   Ďakujem za komentár ♡

   Odstrániť
 11. I haven't heard of this brand before, but thank you very much for sharing.I think I'll try this brand

  prosphairshop Human Hair human hair Wigs

  OdpovedaťOdstrániť